Menu:
Newsletter Bądź na bieżąco! Podaj nam swój adres e-mail, a będziesz na bieżąco informowany(a) o nowościach w naszej Agencji i ofercie banku PKO BP:
Twój adres e-mail:

Nowość! Lokata 3+3

Uwaga! Poniższa strona jest jedynie demonstracyjną wersją systemu stron internetowych dla Agencji PKO.

Jeżeli jesteś właścicielem bądź włąścicielką Agencji PKO BP i chcesz mieć podobną stronę - skontaktuj się z nami pod nr. tel. 692-056-952.

Nowa Lokata 3+3

- wreszcie nie musisz decydować od razu czy oszczędzać na lokacie przez 3 miesiące, czy przez 6, a gwarancję wysokiego oprocentowania masz zapewnioną.

Po upływie pierwszych 3 miesięcy możesz zakończyć oszczędzanie i otrzymasz 4,44%*. Jeżeli zechcesz kontynuować lokatę przez kolejne 3 miesiące, wówczas po 6-miesiącach łącznie, zyskasz 4,55 %** w skali roku.

Pewny zysk
Otrzymujesz gwarancje pewnego zysku od zaraz, niezależnie od tego czy zakończysz oszczędzanie po 3 czy po 6 miesiącach

Dostępność
Wystarczy jedynie 1000 PLN, by otrzymać wysokie zyski.

Brak kosztów
Brak opłat za otwarcie, prowadzenie i likwidację lokaty.

Zysk z lokaty podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym w wysokości 19%.

*Oprocentowanie stałe w skali roku, po dotrzymaniu 3-miesięcznego terminu trwania lokaty. W przypadku zerwania lokaty w okresie pierwszych 3 miesięcy jej trwania, odsetki nie będą naliczane.

**Oprocentowanie stałe w skali roku, po dotrzymaniu 6-miesięcznego terminu trwania lokaty. W przypadku zerwania lokaty w okresie między 4 a 6 miesiącem jej trwania, zysk z lokaty wynosi 4,44% w skali roku.
Strona należy do Agencji PKO mieszczącej się pod adresem: ul. Zamojska 15 80-180 Gdańsk tel. 692-056-952